Poznaj nas

Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą kompleksowe usługi budowlane w zakresie wykonawstwa obiektów mieszkaniowych, biurowych, handlowych i przemysłowych.

O naszych projektach

Niezależnie od stopnia zaawansowania danego przedsięwzięcia, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów. Jako solidny partner budowlany, zyskaliśmy już niemałe zaufanie wśród Kontrahentów. Naszymi atutami są przemyślane rozwiązania logistyczne oraz wykwalifikowana kadra. Wybierając nasze usługi, gwarantujesz sobie:

  • Terminowość
  • Najlepsze materiały
  • Rozsądny cennik
  • Profesjonalizm

Kim jesteśmy?

Firma BaltBud powstała z myślą o świadczeniu profesjonalnych usług budowlanych z zakresu prac: ziemnych, wykończeniowych, wyburzeniowych oraz remontowych. Oferujemy również montaż i renowację instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych, a także dekoracyjne flizowanie. Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług za rozsądną cenę. Kierujemy je zarówno do prywatnych inwestorów, jak i firm.

Priorytetem naszego przedsiębiorstwa jest również stawianie na ciągły rozwój oraz poznawanie współczesnych trendów architektonicznych, celem jak najlepszego dostosowania się do potrzeb współczesnego Klienta.

Jako firma idąca z duchem czasu, jesteśmy świadomi zmieniającego się rynku i potrzeb naszych Kontrahentów. Główny trzon naszej firmy stanowi wykwalifikowana i rzetelna kadra pracowników. Dysponujemy dużym potencjałem wykonawczym oraz zapleczem technicznym, a otwartość na współczesne trendy w branży budowlanej pozwala nam na realizację wszystkich, nawet nietypowych pomysłów Klientów.

Wysoka jakość

Wykonując realizacje budowlane stawiamy przede wszystkim na jakość. Jest to kluczowa kwestia firmy BaltBud. Na element ten składa się wiele czynników, zapewniających najlepszy efekt. Są to między innymi wysokiej jakości materiały, wykorzystywane do prac ogólnobudowlanych lub wykończeniowych, a także wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych narzędzi uznanych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każdą czynność w szybki i skuteczny sposób. Wysoka jakość naszych usług wynika także z przemyślanego planowania wszystkich zadań i przeprowadzania ich z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne podczas prac ziemnych i wysokościowych.